Henkilökunta

Rakkaudella rantaasi -tiimimme!

Rakkaudella rantaasi -tiimimme!

Suomen Laiturikauppa Oy:n tekijät

 

Ville Valtanen suomi englanti
Puh. +358 405868496
ville@suomenlaiturikauppa.fi

 

 


Sakari Aarnio suomi englanti svenska
Puh: +358 405054437
sakari@suomenlaiturikauppa.fi

 

 

 

24/7 päivystysnumeromme on +358 447227790

 

Edustajamme:

mika-vatanen

 

Pohjois-Savo | Mika Vatanen suomi savo
+ 358 400877022
mika@suomenlaiturikauppa.fi

 

 

benny-olin

 

Länsi-Uusimaa | Benny Olin suomi englanti svenska
+358 407399766
benny@suomenlaiturikauppa.fi

 

 

Asennuksista vastaa asennusmestarimme:

sami

 

Sami Hultin
Puh: +358 509184799
sami@suomenlaiturikauppa.fi

 

janne

 

Janne Korpinen
Puh: +358 504431557
janne.k@suomenlaiturikauppa.fi

 

Lataa esite tästä (pdf)

 

 


luotkump_nega_CMYK_v1Official Partner